(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

14. februarja smo se učenci OŠ Šmarje pri Jelšah Eva Leskovar, Lea Leskovar, Tina Tiara Opalič, Nik Sovinc in Rok Košič odpravili na regijsko tekmovanje v smučanju na Golte. Na državno tekmovanje se je z 2. mestom uspelo uvrstiti le meni. Tako sem 6. marca šolo zastopala na državnem tekmovanju na Krvavcu. Bil je zelo meglen in mrzel dan, vendar je bilo še vedno možno smučati. Imela sem štartno številko 74, zadnjo med dekleti, in zelo megleno progo. Količke sem komaj videla na dvajset centimetrov, proga pa je bila že seveda malce uničena zaradi smučanja mojih predhodnic. Klub vsemu sem se uvrstila na 18. mesto. Imeli smo se zelo lepo in upamo, da bo drugo leto še bolje in seveda bolj sončno.