(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V petek, 10. 6. 2022, so nam vrnili obisk učenci iz Britanske mednarodne šole iz Ljubljane. Pokazali smo jim našo šolo, se preizkusili v športnem poligonu ter se spopadli v igri Med dvema ognjema. Potem, ko so poskusili naše okusno kosilo, smo jim v šolski knjižnici zaigrali pravljico Muca Copatarica v angleščini. Nato smo se razdelili v pare in v računalniški učilnici igrali igro Kahoot ter v različnih jezikih napisali, kaj nam je bilo v tem šolskem letu, ko smo sodelovali, najbolj všeč. 

“Our meeting was funny. We meet sometimes at ZOOM and our schools. Slovenia children is funny. I like school Šmarje.  Watashitachi no meeting wa omoshirokatta . Naša srečanja so mi bila všeč. Nekajkrat smo se srečali na ZOOMU dvakrat pa v naših šolah. Šola v Ljubljani mi je bila všeč. Otroci iz Ljubljane so zelo prijazni in zabavni. Najbolj mi je bilo všeč ko smo se ukvarjali s športom.”   Aljaž in Sakuto

“Lutshaya shtuka bila kogda mi vmeste  mi delali eto kokda mi priehali  v Oš Šmarje pri Jelšah. Mi igrali sportivnue igru vmeste  i eli morojenoe. Bisl cmotrel ih predstovlenie i ono bulo  chudesnum. Najboljša stvar da smo obiskali OŠ Šmarje pri Jelšah. Mi smo igrali športne igre in skupaj jedli sladoled. Bisl nas je gledal kako smo zaigrali predstavo in je bilo super. Best thing we did is coming to OŠ Šmarje pri Jelšah. We played sports  together  and we also ate ice-cream together.Bisl watched the perfomance and it was amazing.” Anže Hajnšek in Mark

“Najboljše mi je bilo ko smo se obiskali med seboj. Všeč so nama je bilI zoom srečanje in igranje košarke na njihovem igrišču. Ich mochte als wir weihnachtskarten gemacht haben. Und ich mochte als wir uns auf zoom getroffen haben. Vorallem mochte ich aber als wir sie und sie uns besucht haben. We liked when we made Christmas cards for eeach other  We liked when we met on Zoom. We liked when they visited our school last week. We liked it when our class visited theirs. Playing basketball together.” Maša in Marlene

“Mulle meeldis koige rohkem kui me mangisime rahvastepalli.  Najbolj mi je bilo všeč, ko smo se igrali igre z žogo. A’me mi e picuta la recite del gatto che ruba le cabate ai banbini e dopo le ritorna. My favourite part was making friends with people in different schools and seeing lovely new places.” Maarja-Liis, Urška, Shadi

 

 

 

Dostopnost